Нарада з керівниками закладів освіти району

15.02.2017

Сьогодні у центрі дитячої та юнацької творчості під керівництвом начальника відділу освіти районної державної адміністрації Миколи Грибука відбулася нарада директорів загальноосвітніх шкіл району, керівників позашкільних та дошкільних навчальних закладів. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Ткачук, заступник голови  районної ради Тамара Чигрин, методисти районного методичного кабінету районного відділу освіти.

На початку наради Микола Грибук  та голова профспілки працівників освіти Євгенія Бабійчук за багаторічну сумлінну працю вручили  Почесну грамоту Міністерства освіти директору ЗОШ с. Журавичі  Юрію Максимчуку та Почесну грамоту  районного відділу освіти директору ЗОШ с. Носовичі Василині Кузьміч з нагоди ювілею.

Микола Васильович  доповів про фінансово-господарську діяльність відділу освіти райдержадміністрації за 2016 рік.   Він зазначив, що у 2016 році діяльність відділу освіти районної державної адміністрації, районного методичного кабінету, навчальних закладів була спрямована на створення умов для рівного доступу до якісної дошкільної, загальної середньої  та позашкільної освіти, що відповідає сучасному сталому розвитку суспільства, створення умов щодо постійного самовдосконалення особистості, підвищення професійної підготовки та майстерності педагогічних працівників. Також він поінформував про субвенції, які виділялися на освіту додатково з місцевих та районного бюджетів по програмах та з інших джерел.

В обговоренні доповіді взяли участь директор  НВК с. Пальче  Дмитро Шевчук, який розповів про реалізацію проекту та виграний гранд. Понад 300 тис. грн. школа освоїла на покращення матеріально-технічної бази. Директор ЗОШ с. Хорлупи Микола Протасюк подякував за допомогу благодійному  фонду, який допоміг у ремонті спортивного залу школи, виділивши 40 тис. гривень.

Голова райдержадміністрації Валерій Ткачук ознайомив присутніх з основними показниками  соціально-економічного розвитку району за 2016 рік. Як зазначив Валерій Євгенович перевиконання районного бюджету дало можливість перерозподілити додаткових 18 млн. гривень на галузі освіти, охорони здоров’я, культури.

Заступник голови районної ради Тамара Чигрин поінформувала про фінансово-господарські питання та можливість додаткового фінансування на опорні школи району.

Методист районного методкабінету відділу освіти Ірина Сорочинська акцентувала увагу присутніх на питанні реєстрації на основну сесію ЗНО 2017.  Наталія Гмитрук розповіла про співпрацю навчальних закладів зі службою у справах дітей райдержадміністрації, зокрема зосередили увагу на порядку взаємоінформування щодо дітей, які попали у важкі життєві обставини.

Із керівниками навчальних закладів району було також обговорено ряд інших актуальних питань, що стосуються навчально-виховного процесу.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики