Налагодження державно-церковного партнерства – важливе завдання

07.05.2013

Пам'ятна історична подія - 1025-річчя прийняття християнства в Київській Русі має стати святом торжества європейської ідентичності України. Про це, як повідомила преса-служба Глави держави «Президент України Віктор Янукович заявив під час зустрічі з керівниками Церков і релігійних організацій.

«Відзначати 1025-річний ювілей прийняття християнства як державної релігії України – Русі ми повинні не тільки як свято християн, але і як свято торжества Української державності її Європейської ідентичності, духовного та культурного піднесення, як запоруки успішної демократичної модернізації українського суспільства», - підкреслив Президент.

Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів активізувати роботу центральних та місцевих органів виконавчої влади з підготовки та відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі. Про це йдеться в Указі Президента України від 21 січня 2013 року.

Голова райдержадміністрації Зіновій Колісник провів ряд зустрічей зі священнослужителями храмів району. У ході зустрічей вони спілкувалися про те, як влада допомагає релігійним громадам у ремонті храмів, пам'яток архітектури місцевого значення та про ефективну організацію святкування ювілею хрещення Київської Русі, яке заплановано на липень 2013 року.

До Великодніх свят в районі проводилася робота по ремонту під’їзних доріг до храмів та кладовищ. Зокрема були завершені ремонтні роботи під’їзних доріг до Свято-Успенського храму у с. Ромашківка, до храму Святих Апостолів Петра і Павла у с. Сокиричі, до кладовища у с. Острів.

Голова районної державної адміністрації Зіновій Колісник зазначав, що допомога та підтримка релігійним організаціям району у реалізації їхніх проектів та ініціатив надаватиметься й надалі, співпраця влади з релігійними громадами продовжуватиметься. 

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю