На оперативній нараді розглянули низку актуальних питань

05.02.2018

5 лютого 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Валерія Ткачука за участю заступників голови, керівника апарату,  начальника управління фінансів райдержадміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада. Обговорено низку заходів, запланованих на поточний робочий тиждень.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації  Олена Єгорушкіна поінформувала про потреби щодо  фінансування галузей освіти та охорони здоров’я. Керівник зазначила, що коштів від перевиконання районного бюджету не вистачить на те, аби задовольнити потреби галузей. То ж головним розпорядникам коштів слід переглянути кошториси потреб та оптимізувати їх. Першочергово  фінансуватимуть захищені статті витрат.

Голова РДА Валерій Ткачук акцентував на необхідності своєчасної координації  дій органів місцевої влади з відповідними службами району з метою оперативного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій внаслідок погіршення погодніх умов.

Також голова дав доручення профільним заступникам на постійному контролі тримати питання забезпечення паливом загальноосвітніх закладів району та стан епідеміологічної ситуації.

 

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики