На крилах вічності

15.02.2013

Сьогодні, день величного свята - Стрітення Господнього, день, який за природнім календарем ще іменують – зустріччю зими з весною, а на історичному календарі – 15 лютого – день 24-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. 15 лютого 1989 року для багатьох став днем, коли закінчився відлік великих втрат людських життів. Цей день і є закінченням афганської війни.

Час лікує рани. Але фізичні. А в душі, у пам'яті воїнів - афганців назавжди залишаться суворі будні Афганістану, які випали на їх долю. їм випало жити - так кажуть про тих, хто повернувся до рідного дому, порядкує рідну землю, віддаючи їй свої сили і вміння. Вони пройшли пекло війни Афганістану, вони не поповнили списки загиблих, вони і є тією пам'яттю, що пише історію.

Заступник голови райдержадміністрації Євгеній Зубенко, заступник голови районної ради Андрій Киричук, Олицький селищний голова побували у гостях у батька загиблого в Афганістані Олега Денисюка та разом поклали квіти до могили загиблого. Настоятель місцевого храму Отець Дмитрій відслужив заупокійну панахиду. 

З метою поліпшення соціально-побутового обслуговування та матеріального стану сім’ї Денисюків, яка втратила сина в Афганістані, у заходах програми соціального захисту населення на 2013 рік передбачена одноразова матеріальна допомога в розмірі 300 гривень та кошти в сумі 100 гривень щомісячно для надання адресної грошової допомоги цій сім’ї.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю