На контролі у влади – реалізація в районі нових соціальних ініціатив Президента України

18.04.2013

З 1 квітня розпочався місячник щодо облаштування надвірних спортивних споруд “Спорт для всіх – спільна турбота в районі”.

На балансі загальноосвітніх шкіл Ківерцівського району знаходиться        160 надвірних спортивних споруд.

Станом на 18 квітня 2013 року у всіх школах прибрано спортивні майданчики. Зроблено розмітки, проведено поточний ремонт металевого та дерев’яного обладнання. Зокрема, у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озеро зроблено нові дерев’яні баскетбольні щити; у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Тростянець повністю пофарбовано металеве обладнання на що затрачено 1500 грн. батьківських та спонсорських коштів; у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Журавичі встановлено лави для глядачів із дубових дощок, замінено баскетбольні щити, замінено дошки на стіні смуги перешкод, на що використано 550 грн.

Всього на ремонт спортивних майданчиків планується використати до    2000 грн. бюджетних та до 3000 грн. позабюджетних коштів.

До кінця квітня місяця планується відремонтувати 44 спортивні споруди.

Однак, є навчальні заклади в яких, у зв’язку з підтопленням територій, і зокрема спортивних майданчиків, ремонт спортивних споруд проведено частково. Це у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дерно, с. Холоневичі, ЗОШ І-ІІ  ст. с. Словатичі, с. Звірів.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю