На Ківерцівщині привітали військових з нагоди Дня Збройних Сил України

06.12.2018

 5 грудня в районному військовому комісаріаті відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України. День Збройних Сил України – це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію – захищають суверенітет і незалежність нашої держави.

На свято завітали перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук, секретар міської ради Оксана Баранович, військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України.

З професійним святом військовослужбовців від імені голови райдержадміністрації Валерія Ткачука, від райдержадміністрації, як органу виконавчої влади на теренах району та районної ради, від себе особисто привітав Юліан Таранчук.

- Лише в останні роки ми зрозуміли, що сильна держава це насамперед сильна армія. – сказав під час виступу перший заступник. – Велика подяка захисникам, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть зазіханням ворога на територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Щиро бажаю вам, вашим родинам мирного неба та всіх гараздів. 

За вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави, успіхи у бойовій підготовці, зразкову військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних Сил України військовослужбовців відзначили грамотами.

Військовослужбовців комісаріату привітав військовий комісар підполковник Віктор Алєксєєв. 

- Сьогодні  мужні, сильні чоловіки і жінки, наші герої ризикують своїм життям не заради відзнак і нагород, а тому, що мають таке покликання. У нелегкий час для України, коли ворог ступив на нашу землю, військослужбовці України показали відданість, честь і високий професіоналізм!  Наші Збройні Сили – воїни миру, стали на шляху російських військ та захистили Україну і східний кордон усього європейського континенту. Вітаю військовослужбовців Ківерцівщини, наших солдатів і офіцерів, їхні родини із Днем Збройних Сил України!   Бажаю мирного неба, доброго здоров’я, відваги і мудрості, Господнього благословення всім воїнам, їхнім родинам, всьому Українському народові, -сказав військовий комісар району.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики