Молодіжний форум відбувся на теренах Волині

05.11.2019

На Волині в рамках ІІІ Всеукраїнського форуму молодіжних працівників та працівниць з 31 жовтня до 2 листопада 2019 року працівники державних установ та громадського сектору ділились досвідом реалізації молодіжної політики та обговорювали перспективи розвитку національної програми «Молодіжний працівник». Захід об’єднав більше 150 учасників не тільки з усіх куточків України, а й з-за кордону.

Протягом трьох днів форуму учасники ознайомилися із діяльністю молодіжних центрів та просторів на Волині, взяли участь у низці DIGITAL воркшопів, під час нічного хакатону працювали над розробкою мобільного додатку для молодіжної галузі, а 10 переможців конкурсу «Найкращих практик молодіжної роботи» отримали призи. Також молодіжні працівники та працівниці мали можливість ознайомитися із стратегічним баченням розвитку молодіжної політики до 2030 року, яке презентував в.о. Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.

Окрім офіційної програми гості Луцька мали не менш насичену неформальну частину заходу. Учасники форуму залишися під враженням від нічної театралізованої екскурсії Старим Луцьком та отримали масу позитивних емоцій від участі у Mind Game на молодіжну тематику.

Організатори: Міністерство Молоді І Спорту України, Волинська обласна державна адміністрація, Луцька міська рада, UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, NGO Youth Platform \ ГО "Молодіжна Платформа".

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації