МІП: Стартувала загальнонаціональна комунікаційна кампанія щодо підтримки реформи децентралізації влади в Україні

24.08.2015

На виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо підтримки проведення реформи по децентралізації влади в Україні, Міністерство інформаційної політики України запустило відповідну загальнонаціональну комунікаційну кампанію щодо об'єднання громад. 

 Основною метою цієї комунікаційної кампанії є роз’яснення поняття  децентралізація, а також донесення до людей тих переваг, що вони отримають від об'єднання громад. Зокрема, мова йде про передачу повноважень та бюджетів від державних органів влади органам місцевого самоврядування.

 В комунікаційній кампанії МІП задіяно всі регіони України та місто Київ. Комунікаційна кампанія передбачає розміщення близько 450 постерів на носіях зовнішньої реклами, до 20 тисяч інформаційних плакатів в громадському транспорті, на інформаційних дошках вокзалів і станцій, у вищих навчальних закладах, державних медичних закладах, біля міських та сільських рад. Терміни проведення першого етапу кампанії 15 серпня – 10 вересня. Також в ефірі державних телеканалів та радіостанцій, на екранах  залізничних вокзалів та потягів «Інтерсіті» ротується просвітницький інформаційний ролик.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю