Ліквідація наслідків стихії

18.03.2013

У зв’язку з сніговими заметами, відсутністю доїзду до населених пунктів району, порушенням електропостачання до населених пунктів 15 березня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Вашкевича відбулося засідання оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення в умовах низьких температур. В роботі засідання взяли участь члени штабу та керівники спеціалізованих служб цивільного захисту району.

Протягом вихідних днів весь господарський комплекс району оперативно та злагоджено працював над очищенням територій, ліквідовуючи  наслідки сильних снігопадів, було організовано цілодобове чергування штабу. До робіт з розчищення доріг залучено більше як 20 одиниць спеціальної техніки “Ківерцівського райавтодору”, житлово-комунальних господарств, сільськогосподарських та приватних підприємств. По відновленню електропостачання цілодобово працювали бригади районної філії ПАТ “Волиньобленерго”.

Сьогодні робоча група на чолі з головою районної державної адміністрації Зіновієм Колісником з метою контролю за станом очищення доріг від снігових заметів здійснила поїздку по населених пунктах району – Покащів, Одеради, Чимерин, Носовичі, Яромель та інші.

Завдяки злагодженим діям усіх служб повністю відновлено електропостачання та доїзд до населених пунктів району.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю