Конституція Незалежної України: історія свободи

27.06.2019

Бібліотеки Ківерцівщини  активно долучилися до відзначення   державного свята - Дня Конституції України. З цієї нагоди у  книгозбірнях   пройшли  тематичні "круглі столи", години державності, бесіди, проведено перегляди літератури і документальних історичних фільмів. До уваги користувачів  у районній бібліотеці для дорослих 26 червня було презентовано озвучувану  книжкову виставку,  яка розповідає про важливі віхи в історії України та події з життя молодої української держави.

Книжкова виставка "Конституція незалежної України: історія свободи", що експонується в читальному залі  центральної районної бібліотеки.для дорослих, базується на матеріалах, які допоможуть читачу дізнатися про історію прийняття основного документу держави, побачити сучасне і минуле України, згадати імена та постаті великих українців…

Якщо кожен із нас усвідомить, що він – українець, знатиме і пишатиметься своїм родоводом, любитиме і свою землю, і свій край, милозвучну рідну мову  і пісню солов’їну, тоді ми дійсно збудуємо таку  українську державу, про яку мріє кожен.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати тематичну виставку, приурочену  Дню Конституції України. 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики