Комісії з питань захисту прав дитини

30.01.2013

30 січня 2013 року проведено перше, в новому році, засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації М.Д. Вашкевича.

В ході роботи було розглянуто 12 питань, з них:  2 – про надання дозволів на укладення договорів дарування житла, право користування яким мають діти; 1 – про призначення опікуна над житлом та майном дитини, позбавленої батьківського піклування, 1- про визначення місця проживання дитини; 3 – про неналежне виконання батьками своїх батьківських обов’язків (по одному з цих питань, розглянувши матеріали справи та поведінку матері, яка до того ж прийшла на комісію у нетверезому стані, члени комісії рекомендували службі у справах дітей підготувати документи на позбавлення громадянки батьківських прав), 2- про визначення часу, місця, форм зустрічей батьків з дітьми.

Крім того, заслухали звіти про функціонування 5 прийомних сімей району  та ДБСТ Череп у 2012 році. Після ознайомлення зі звітами, голова і члени комісії подякували прийомним батькам за сумлінне виконання своїх обов’язків, за належне виховання та утримання прийомних дітей, а також висловили на адресу матері-вихователя Череп Д.В. окремі зауваження стосовно поведінки її повнолітніх вихованців. Також були претензії до матері-вихователя щодо продовження проведення самочинного (без оформлення технічної документації) переобладнання будинку під квартири для колишніх її вихованців, внаслідок чого частина приміщення першого та більша половина другого поверху повністю реконструйовані, що несе безпосередню загрозу життю та здоров’ю дітей та дорослих осіб, які у ньому проживають.

 

Служба у справах дітей