Комісія з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації

17.03.2017

15 березня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Юліана Таранчука відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засідання комісії виносилося ряд питань, серед яких: про розгляд скарги неповнолітньої дитини, порушення прав дитини батьками, неналежне виконання жителькою м. Ківерці батьківських обов’язків щодо утримання і виховання дочки, доцільність повернення неповнолітньої дитини на виховання матері, надання згоди на роз’єднання дітей при усиновленні, розгляд заяви жительки с. Дідичі щодо призначення її опікуном над дітьми, визначення способу участі батьків у вихованні дочок, позбавлення батьківських прав відносно дітей,  неналежне виконання батьківських обов’язків щодо утримання і виховання дітей, про взяття дітей на облік як таких, що перебувають в складних життєвих обставинах та здійснення  соціального супроводження сім’ї, розгляд заяв осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, про виділення коштів на будівництво житлового будинку, забезпечення соціальним житлом, надання дозволів неповнолітнім на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, дозволів на укладення договорів  дарування частин житлових будинків та частин земельних ділянок.

Затверджено   індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Засідання організовано службою у справах дітей райдержадміністрації.

 

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики