Колосовці знову чемпіони району з міні-футболу

31.01.2017

Закінчився Чемпіонат району з міні-футболу (футзалу) серед сільських, селищних, міської рад  сезону 2017 року,  що проводився  в м. Ківерці в спортивному залі  дитячо-юнацької спортивної школи.

П’ятнадцять команд були поділені на дві групи – Вищу та Першу ліги. Володарем першого місця у Вищій лізі стала команда “Колос” (Ківерці), як і в минулорічному сезоні. В  результаті фінального матчу між командами Олика та Прилуцьке останні посіли срібло, бронзовим призером стала команда села Липне.

Кращим гравцем Вищої ліги став Олександр Батрак (“Колос”), кращим бомбардиром - Дмитро Медунецький (Прилуцьке) та кращим голкіпером - Микола Пашинський (Липно).

В Першій лізі своє перше золото в районних змаганнях здобула команда “Колос” Ківерці-дублери. Друге місце посів ФК “Атлетік-1” (Цумань). Третє місце –  Вишнів.

 Тарас Супрунець сім разів поцілив у ворота суперника й став кращим гравцем Першої ліги, забивши 17 голів. Кращим бомбардиром – Юрій Федосенко з Атлетік-1 та статуетку кращого голкіпера отримав Олександр Краснопера з “Колос”Ківерці-дублери.

Переможці нагороджені грамотами сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації та Федерації футболу Ківерцівського району, кубками та статуетками. Від ФФКр команди одержали м’ячі.

Шкода, що кілька команд з тих чи інших причин відмовилися догравати у Чемпіонаті. Незабаром відбудеться Кубок району з футболу.

Сектор у справах молоді та спорту