Ківерцівський районний відділ поліції очолив Олег Бончак

31.07.2020

Сьогодні, 31 липня, на початку засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  голова районної державної адміністрації Алла Гонтар, представила нового керівника районного відділу поліції. Очолив Ківерцівський районний відділ поліції Олег Петрович Бончак.

Алла Гонтар побажала новопризначеному керівнику успіхів у роботі, ефективної подальшої співпраці з громадськістю, органами влади, колегами.

В свою чергу Олег Петрович зазначив: «Сьогодні перед поліцією стоять серйозні завдання і виклики. Я до них готовий і, сподіваюся, разом із вами досягнемо гідних результатів роботи».

Олег Бончак, 1982 року народження, має три вищі освіти.  Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2004 році рядовим міліціонером. Службу проходив на посадах в кадрах, в слідстві, а в 2014 році був призначений на керівну посаду в Турійському районному відділі УМВС України у Волинській області, де працював до грудня 2019 року.

До призначення у Ківерцівський район, працював на посаді дільничного офіцера сектору превенції Ковельського відділу поліції ГУ НП у Волинській області.

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації