Ківерцівський район отримав чотири шкільні автобуси

12.01.2018

Сьогодні, 12 січня 2018 року, Ківерцівщина отримала чотири новенькі шкільні автобуси замість тих, які у 2014 році передали на потреби Збройних Сил України, у зону проведення антитерористичної операції. Урочиста передача нового транспорту відбулася в обласному центрі на Київському майдані.

Дев’ять районів Волині отримали 15 шкільних автобусів. У Ківерцівський район після урочистостей поїхали чотири новенькі автобуси для перевезення школярів, у Камінь-Каширський, Локачинський та Шацький – по два, у Горохівський, Любешівський, Старовижівський, Луцький та Турійський – по одному.

- За три роки, задекларованих державою від початку реформ, проведено чимало конкретних кроків через будівництво нових шкіл, амбулаторій, створення об’єднаних територіальних громад. Ми бачимо на скільки підвищується рівень відповідальності цих громад. Три роки поспіль реалізовується програма «Шкільний автобус» і сьогодні ми переконуємось у тому, що це не прості слова, а конкретні кроки. Нехай ці автобуси продовжують служити освітянам, успішно підвозять діток до нових і тих, що будуть будуватися сучасних шкіл. Хочу побажати, щоб плани ставали реальністю. У щасливу путь!»,  – звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

У 2017 році на Волині придбано 23 шкільних автобуси на загальну суму 38 мільйонів 605 тисяч гривень. З них – частину за державний бюджет та ще частину за кошти місцевих бюджетів. Протягом 2017 року уже вручили 8 автобусів, сьогодні ж – передали ключі ще від 15.

Директор дочірнього підприємства «Автоскладальний завод №1 «Богдан Моторс» Дмитро Писаний наголосив, що для заводу – велика честь виготовляти та передавати продукцію, яка служитиме на благо майбутнього області – дітей.

- У зв’язку з тривожними обставинами у 2014 році чотири автобуси було передано від району в зону АТО. Сьогодні влада виконала свій обов’язок перед громадами шкіл району. Відтепер новий транспорт возитиме учнів сільських населених пунктів до загальноосвітніх шкіл Олики, Дерно, Тростянця, а також школи №4 міста Ківерці.  Хочу висловити слова щирої вдячності від громади Ківерцівщини, - сказав перший заступник голови Ківерцівської райдержадміністрації Юліан Таранчук.

 Володимир Гунчик урочисто вручив представникам районів ключі від новеньких автобусів для школярів.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики