Ківерцівській лікарні придбають новий рентген - апарат

13.03.2019

Комунальний заклад «Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання» планує придбати цифровий рентгенівський апарат шляхом проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro. Дане питання розглянули на робочій нараді голови РДА Валерія Ткачука, його заступників, спільно з головою райради Олександром Гурським, головами ОТГ, начальниками структурних підрозділів РДА та  очільниками медичної галузі району.

Як зазначив голова комісії по реорганізації КЗ «Ківерцівське РТМО» Михайло Слижук, вартість рентгенологічного апарату для Ківерцівського територіального медичного об’єднання становить три мільйона гривень. Відкриті торги на придбання обладнання медичний заклад оголосить у відповідності до чинного законодавства.  Потрібно закупити систему рентгенівської діагностики на два робочі місця з відцифровувачем рентгенівських знімків (в комплекті), орієнтовна вартість якої становить 3 млн. грн.

- З обласного бюджету на придбання рентген - діагностичної системи виділять необхідну субвенцію. Але для встановлення рентген - апарату необхідно попередньо зробити капітальний ремонт приміщення спеціалізованого кабінету.  Коштів районний бюджет на ці цілі не має у повній мірі. Отже, необхідне співфінансування з місцевих бюджетів. Загалом, близько 1,3 млн грн, у відповідності вже виготовленого проекту, - наголосив Валерій Ткачук.

Голова РДА дав доручення голові комісії по реорганізації КЗ «Ківерцівське РТМО» Михайлу Слижуку підготувати клопотання про виділення коштів з бюджетів об’єднаних територіальних громад з метою капремонту рентген-кабінету на умовах співфінансування.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики