Керівник району взяв участь у засіданні чергової сесії районної ради шостого скликання

01.03.2013

Сьогодні відбулося засідання XVIІ сесії районної ради VI скликання, в якому взяв участь голова райдержадміністрації Зіновій Колісник, його заступники та керівники структурних підрозділів. Взяти участь у сесії районної ради також запросили голів місцевих рад, керівників правоохоронних органів та представників ЗМІ району.

На засіданні сесії було заслухано звіт голови районної ради Михайла Марчука, звіт першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Вашкевича “Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2012 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік”, звіт голови постійної комісії районної ради з питань сільського господарства, земельної реформи, екології, охорони навколишнього природного середовища Федора Доридора про роботу комісії.

Активного обговорення серед депутатів районної ради набули питання медичної галузі, зокрема про створення комунальних закладів “Ківерцівське районне територіальне об’єднання” та “Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” та про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста району. Відповіді на запитання та роз’яснення з приводу цих питань надали присутнім  головний лікар комунального закладу "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Олег Куц та головний лікар Ківерцівської ЦРЛ Михайло Слижук.

Розглянуті також питання внесення змін до бюджету району та затверджено звіти про виконання бюджету за 2012 рік і про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за 2012 рік; питання виконання навчальними закладами району Указу Президента України “Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні” та багато інших важливих питань.   

По кожному з розглянутих питань порядку денного сесії ухвалено відповідні рішення.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю