Капітальні ремонти дитсадка "Калинонька" в селі Жорнище планують завершити у грудні 2017 року

06.12.2017

Заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич побувала з робочою поїздкою у Жорнищенській раді, де ознайомилася з ходом ремонту приміщення дошкільного навчального закладу "Калинонька". 

Будівельні роботи там здійснюються за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Волинській області. Загальна кошторисна вартість  робіт - 949 тисяч гривень, з них кошти соцеконому 500 тисяч гривень. Здати об`єкт в експлуатацію планується до кінця грудня 2017 року. Згідно укладеного договору загальна вартість становила 749 тисяч гривень.

У ході робочої наради  з завідувачем ДНЗ Тетяною Гецко  обговорено питання координації дій з підрядником ТзОВ "Волиньекобуд" щодо пришвидшення робіт по капремонту приміщення та якості будматеріалів.

- Незабаром вихованці дитсадка у селі Жорнище матимуть сучасні відремонтовані ігрові, санітарні, спальні кімнати. Держава виділила на ці цілі півмільйона гривень. Приємно, коли у дитячій установі тепло і затишно, - ділиться враженнями заступник голови РДА Яна Церкевич. Керівник також вказала на ряд недоліків, які потрібно виправити.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики