Голова РДА зустрілася з перевізниками

16.10.2020

16 жовтня  голова районної державної адміністрації Алла Гонтар провела робочу зустріч із перевізниками, що здійснюють свою діяльність на території району.

Обговорено питання роботи громадського транспорту в умовах карантинних обмежень передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, який з 19 жовтня встановлено у Ківерцівському районі рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС. У зустрічі взяли участь заступник голови райдержадміністарції, керівник апарату райдержадміністрації, керівник районного відділу поліції, районного управління ДСНС, начальник упралвіння соціального захисту населення райдержадміністрації. 

Наразі рішення про повне зупинення перевезень не прийняте. Однак, діє заборона на проїзд в громадському транспорті без захисних масок та щодо кількості пасажирів – не більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Власникам транспортних засобів наголошено на неухильному дотриманні встановлених вимог та персональній відповідальності за їх порушення.

За результатами діалогу між представниками влади та перевізниками, враховуючи важливість здійснення регулярних перевезень пасажирів у міському, приміському, міжміському сполученні для жителів району, голова райдержадміністрації доручила негайно підготувати відповідне звернення до голови Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо дозволу здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі.

 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації