Голова РДА з робочим візитом у Цуманській ОТГ

08.02.2018

7 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, спільно з заступником - Яною Церкевич, провели робочу зустріч з головою Цуманської ОТГ Анатолієм Дорошуком.

Під час зустрічі обговорено питання подальшого розвитку Цуманської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, Анатолій Васильович ознайомив керівника виконавчої гілки влади району з намірами щодо реконструкції приміщення селищної ради, яка передбачає облаштування приміщення центру надання адміністративних послуг.

У ході спілкування піднімалися актуальні питання роботи об’єднаної територіальної громади. Зокрема, йшлося про особливості функціонування закладів освіти, культури, первинної медико-санітарної допомоги новоствореної ОТГ та реалізацію державної політики щодо соціального захисту, фізичної культури та спорту в умовах децентралізації. 

- Виконавча влада району та області сприятиме у  вирішенні проблемних питань новостворених ОТГ. Плануємо зустріч у Жидичинській ОТГ. Також є намір зібрати найблищим часов фахівців відділів та управлінь РДА для вироблення алгоритму співпраці і фахової допомоги, - зазначив Валерій Ткачук.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики