Голова РДА провів оперативну нараду

15.01.2018

15 січня 2018 року голова Ківерцівської райдержадміністрації Валерій Ткачук провів щопонеділкову  нараду. На нараді були присутні заступники голови РДА, окремі начальники управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради розглянули низку важливих питань, зокрема, щодо забезпечення життєдіяльності району на період низьких температур – забезпечення сталого функціонування систем житлово-комунального господарства, об’єктів енергетичного комплексу району та роботи пункту обігріву і профільних служб для попередження надзвичайних ситуацій на місцях у зимовий період. Начальник управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністарції  прозвітувала про використання коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Ківерцівського району.

Голова райдержадміністрації Валерій Ткачук окреслив основні завдання на поточний тиждень, акцентував на активізації, спільно з районний військкоматом, роботи по залученню військовозобов'язаних жителів району до служби у Збройних Силах України за контрактом, забезпеченні належної організації та відзначення в районі заходів з нагоди Дня Соборності України.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики