Голова РДА провів нараду з лісівниками, представниками правоохоронних та контролюючих органів

25.01.2019

Спільну нараду з питань охорони лісів від незаконних рубок, проведення систематичних перевірок роботи пилорам, інших деревообробних підприємств на предмет законності придбання деревини провів сьогодні, 25 січня 2019 року, голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук.

Участь в  нараді взяли  представники державних підприємств “Ківерцівське лісове господарство” та “Цуманське лісове господарство”, правоохоронних органів, Ківерцівського управління ГУДФС, екологічної інспекції області, Ківерцівського національного природного парку “Цуманська пуща”.

Голова райдержадміністрації зазначив, що забезпечення вирішення проблемних питань у сфері охорони та захисту лісу потребує чітких, скоординованих дій як органів контролю, так і правоохоронців.

“Першочерговими кроками для наведення правопорядку повинен стати чіткий план дій, який сприятиме врегулюванню ситуації, пов’язаної із незаконною вирубкою лісу. Переважна більшість незаконно придбаної деревини, в т.ч. числі і внаслідок рубок, у подальшому переробляється на пилорамах, власники яких, не ставши суб’єктом підприємницької діяльності, без дозволів, і далі продовжують здійснювати протиправну свою діяльність. У зв’язку з цим необхідно вжити скоординованих заходів до проведення перевірок в їх діяльності,” – сказав Валерій Ткачук.

Керівники правоохоронних та контролюючих органів, директори лісогосподарських підприємств висловили свої пропозиції щодо врегулювання ситуації.

За результатами наради розроблено ряд узгоджених заходів щодо підвищення ефективності протидії незаконним порубкам лісу.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики