Голова РДА провела засідання ТЕБ та НС

22.05.2020

22 травня 2020 року, голова районної державної адміністрації Алла Гонтар провела засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання про продовження карантину на території району з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392.

Членами комісії, враховуючи оцінку поточної епідемічної ситуації та відсутність ознак для їх послаблення, прийнято рішення не запроваджувати на території району з 22 травня 2020 року послаблення протиепідемічних заходів, визначених пунктом 4 Постанови.

Луцькому міжміському районному відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» доручено, відповідно до пункту 4 Постанови та в межах компетенції, забезпечити надання комісії щотижневої інформації про поточну епідемічну ситуацію в районі щодо:

- інцидентності (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів;

- завантаженості ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19;

- середньої кількості тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів.

Також розглянуто питання про вжиття епідемічних заходів пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Олицької селищної ради.

З метою локалізації вогнища захворювання, прийнято рішення заборонити функціонування роздрібних, агропродовольчих, стихійних ринків, на території селищної ради відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»; організувати проведення дезінфекційних заходів у жилих, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах; вжити додаткових заходів до виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід.

Директору комунального підприємства «Волинська обласна психіатрична лікарня м.Луцька» рекомендовано стаціонари та відділення перевести в закритий режим із постійним цілодобовим перебуванням персоналу без виходу за територію закладу на найближчі 14 днів із відповідною організацією харчування, побуту, санітарно – гігієнічних заходів та відповідною оплатою медичних працівників та обслуговуючого персоналу ( при можливості 300% до окладу). Здійснювати обстеження  методом ПЛР 100% працівників закладу та пацієнтів з метою відокремлення хворих від здорових. Дефіцит кадрів, який можливо виник у відділенні в смт. Олика, покрити за рахунок працівників, що працюють в інших структурних підрозділах КП «Волинська обласна психіатрична лікарня м.Луцька» Волинської обласної ради із організацією їх довезення.

 

Відділ з питань управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації