Голова райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян у Жидичині

08.08.2017

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної державної  адміністрації, сьогодні голова райдержадміністрації Валерій Ткачук провів виїзний прийом громадян у Жидичинській сільській  раді. Також участь у виїзному прийомі взяла заступник начальника управління - начальник відділу персоніфікованого обліку та пільг управління соціального захисту райдержадміністрації Олена Голубова.

До  керівника району звернулися жителі сіл Кульчин, Липляни та Жидичин, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку представників районної влади.

Під час прийому порушено низку важливих питань щодо благоустрою населених пунктів сільської ради, призначення та перерахунку субсидій на житлово-комунальні послуги, земельні питання та інше.

На окремі звернення громадянам надано роз’яснення в ході прийому. Для вирішення питань, що потребують вивчення будуть залучені відповідні фахівці. 

Валерій Ткачук зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення,  а усі порушені під час прийому питання будуть розглянуті відповідно до чинного законодавства.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики