Голова райдержадміністрації провів оперативну нараду

14.05.2018

14 травня 2018 року відбулась оперативна апаратна нарада при голові райдержадміністрації Валерію Ткачуку, за участі  заступника голови РДА Яни Церкевич, начальників відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Розпочалась щотижнева нарада з обговорення планів на поточний робочий тиждень.

Начальник відділу освіти Микола Грибук поінформував про підготовку до кампанії оздоровлення дітей у літній період.

- 2017/2018 навчальний рік приніс для освіти Ківерцівщини чимало перемог у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін І-ІІІ етапів, обласному конкурсі-захисті Малої Академії Науково-дослідницьких робіт, обласних турнірах, різноманітних конкурсах, змаганнях. 11 травня в актовій залі ЗОШ №4 відбулося пошанування юних обдарувань та їх педагогів. Триває робота по придбанню комп’ютерної техніки для початкової ланки. Також на контролі питання забезпечення засобами пожежної безпеки навчальних закладів,  – розповів Микола Васильович.

На роботі управління соціального захисту населення щодо нарахування субсидій по-новому акцентувала увагу начальник управління Валентина Розум.

Про підготовку до спортивних заходів доповіла начальник сектору молоді та спорту РДА Марія Хазанюк. У районі триває 3-й тур Чемпіонату району з футболу сезону 2018 серед команд сільських, селищних, міської рад. Також розпочато районну спартакіаду серед держслужбовців.

Про реекспозицію Лопатенського музею та проведення культурно-мистецьких заходів розповіла начальник сектору культури та туризму Галина Слатініна.

Під час наради керівники звітували про проведену роботу за минулий тиждень.

Після детального розгляду порушених питань, голова райдержадміністрації дав доручення керівникам управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальним підрозділам центральним органам виконавчої влади щодо їх вирішення.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики