Година пам’яті Вячеслава Чорновола “Той, хто пробудив Кам’яну державу…”

24.12.2012

З метою сприяння формуванню активної життєвої позиції, почуття національної гідності та з нагоди 75-ї річниці від дня народження Героя України, Вячеслава Чорновола, у залі засідань районної державної адміністрації відбулася година пам’яті під назвою “Той, хто пробудив Кам’яну державу”.
Вшанувати визначну постать нашої історії XX століття В’ячеслава Чорновола, ознайомитися із його біографією, багатогранною творчістю, а також з книгами про нього прийшли заступник голови райдержадміністрації Людмила Федюк, голова районної ради Михайло Марчук, його заступник Андрій Киричук, керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Степанов, депутати районної ради та інші.
Сформував повніше уявлення про Вячеслава Чорновола у своєму виступі депутат районної ради Григорій Павленко. Мав що доповнити і колишній голова районного осередку “Народного руху” Петро Вілінець.
Про роль видатного політика у історії України, особистість, світлу людину присутнім розповіла депутат районної ради, директор центральної бібліотечної системи Любов Михальчук та запропонувала оглянути тематичну озвучувальну книжкову виставку.
На завершення аматори районного Будинку культури ім. М.П. Ковальова виконали ряд композицій.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю