Глава держави провів підсумкову прес-конференцію

01.03.2013

У Києві в Українському домі відбулася  підсумкова прес-конференція Президента України Віктора Януковича.

У своєму вступному слові Глава держави наголосив, що під час сьогоднішнього спілкування з представниками ЗМІ хотів би підбити підсумки останніх трьох років розвитку України. “Я дам пояснення чому, як, що сталося і трошки розширю розуміння тої чи іншої проблеми, того чи іншого питання, яке хвилює сьогодні країну, громадян України”, - сказав Президент.

Глава держави підкреслив, що останні три роки для нашої країни були непростими. “Ми балансували - можна така сказати, - починаючи з 2010 року над прірвою і потихеньку виходили з дуже складної ситуації, виходячи на позитивний, стабільний розвиток країни. Але найголовніше, що поряд з жорсткими антикризовими заходами нам вдалося врешті-решт розпочати модернізацію нашої країни - модернізацію, яку країна чекала майже 20 років”, - заявив Віктор Янукович.

Реалізація реформ в Україні буде активно продовжуватися. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання під час підсумкової прес-конференції. “Нам треба йти цим шляхом. Реформи не проводяться за рік, за два, за три - треба постійно рухатися вперед, шукати інновації. Прискорений розвиток економіки можливий тільки тоді, коли ми будемо прискорено розвивати країну, вкладати кошти”, - наголосив Віктор Янукович.

Глава держави наголосив, що довгий час проведення реформ гальмувалося через нестабільну політичну ситуацію у країні. “Ми багато часу втратили, майже 20 років ми не займалися реформами. Чому цього не робили? Тому що була складна політична ситуація. То не підтримував парламент, то уряд був “не такий”, то незручно було, тому що вибори підходили - одні закінчилися, інші починалися. І всі ці “незручності” призвели до того, що ми опинилися в дуже-дуже складній ситуації”, - сказав Президент. “Це були роки, які переконали нас у тому, що якщо ми нічого не будемо робити, ми не витримаємо конкуренції у світі”, - наголосив Глава держави.

Модернізація, підкреслив Віктор Янукович, це спільна справа усієї країни. “Я радію від того, що ми рухаємося вперед. Працювати треба багато-багато. Я налаштований на таку працю. Важку, цілодобову. І я веду за собою тих людей, хто хоче йти цим шляхом”, - сказав Президент.

Прес-служба Президента України