Галузь культури району підбила підсумки своєї роботи

19.03.2013

В приміщенні районного будинку культури імені М.П.Ковальова відбулася підсумкова нарада працівників культури Ківерцівського району. В нараді прийняли участь майже 100 працівників культури району, сільські голови.

Основним питанням на нараді було – “Про підсумки роботи галузі у 2012 році та завдання щодо поліпшення і перебудови роботи установ культури району у 2013 році”, яке докладно та вичерпно проінформувала Галина Слатініна -  начальник відділу культури райдержадміністрації. У виступі начальник наголосила, що діяльність культпрацівників району протягом 2012 року спрямовувалась на удосконалення діючої мережі закладів культури і мистецтва, зміцнення їхньої матеріально-технічної бази, популяризацію і примноження культурних цінностей, задоволення культурних та духовних потреб населення й організацію його дозвілля, підтримку талановитої молоді, зміцнення та розширення культурно-мистецьких зв’язків. Було висвітлено і ряд проблемних завдань, які потребують  нагального вирішення. На завершення свого виступу Галина Слатініна подякувала працівникам закладів культури району за роботу та побажала їм здоров`я, миру, злагоди і благополуччя, творчої наснаги та нових здобутків.

Співдоповідачами виступили: Любов Михальчук – директор централізованої бібліотечної системи, заступник директора районного будинку культури Микола Скубій, директор музею партизанської слави Валентина Шульгач.

У виступах сільських голів Олега Данкевича та Валерія Ткачука прозвучали слова вдячності на адресу працівників районного будинку культури адже за останні роки ще більше покращився культурний рівень обслуговування населення, урізноманітнились форми гурткової роботи, покращився рівень виконавської майстерності. Зі своєї сторони вони, як голови територіальних громад спільно з членами виконкомів, депутатів цих сільських рад зуміли покращити матеріально-технічний стан установ, це і встановлення опалення, заміна вікон, проведення благоустрою, придбання апаратури, тощо. І в планах зробити все можливе аби заклад культури відповідав вимогам сьогодення.

Підсумки підвели  заступник голови районної державної адміністрації Людмила Федюк, заступник голови районної ради Андрій Киричук, заступник начальника управління культури облдержадміністрації Галина Остапчук. Вони подякували за плідну працю, побажали всім присутнім здоров’я, творчих успіхів.

Як завжди, на позитивній ноті завершилась підсумкова нарада працівників галузі культура за 2012 рік і водночас розпочалася нова сторінка культурного розвитку Ківерцівського краю.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю