ФК "Олика" - переможець районного чемпіонату з футболу

14.11.2017

Цими днями в Олицькому БК відбулося вшанування переможців чемпіонату Ківерцівського району з футболу. Кращим бомбардиром чемпіонату став нападник клубу ФК "Олика" та його граючий тренер Олег Шахраюк, який забив 29 голів у ворота суперників. Кращим воротарем визнано Сергія Горбачова, який відіграв увесь чемпіонат практично без замін.
 

Урочистості відкрив голова Федерації футболу Ківерцівського району Юрій Ващук, а приємну місію вручення нагород було надано першому заступникові голови Ківерцівської РДА Юліану Таранчуку та заступникові голови районної ради Тамарі Чигрин.

- Шановні футболісти, вболівальники, гості та запрошені, сьогодні важливий день у футбольному житті Ківерцівського району. Вперше вітаємо переможців, як кажуть «за місцем дислокації» - в Олиці. Я дякую усім, хто сприяє розвитку футболу в нашому районі. Зокрема, спонсорам, меценатам, органам місцевого самоврядування, головам місцевих рад, які активно сприяють як розвитку футболу, так і розвитку інших видів спорту. Я вітаю всі команди, які змагалися в цьому футбольному сезоні, зичу їм в наступному сезоні лише розвиватися, вдосконалюватися та покращувати свої результати. Команда ФК «Олика» показала гарний результат. Вона стала переможцем традиційного турніру пам"яті Героя України, героя "Небесної сотні" Івана Тарасюка, свого воротаря, ім"я якого навічно внесене до списку команди під першим номером. Перемога у відкритому чемпіонаті Локачинського району та у вищій лізі свого чемпіонату і виграш Кубка турніру свідчать, що хлопці постійно покращують свою майстерність, — сказав у вітальному слові Юліан Таранчук. 

 Нагороди отримали не лише переможців але й призери чемпіонату: ФК "Дубище"" (срібні медалі) та ФК "Прилуцьк" ("бронза"), а також переможці та призери першої ліги - команди "Колос-2" з Ківерець та ФК "Дерно" ("срібло") і ФК "Муравище" ("бронза").

Селищний голова Олики і одночасно - президент клубу Олена Кашевська також привітала футболістів і відзначила ту значну допомогу, яку постійно надають команді підприємці Руслан Якимчук та Микола Дядюсь, виконавчий директор фірми "Фелікс-Агро" Павло Давидюк, батько Івана Тарасюка Микола Ігорович та інші небайдужі до футболу люди. А медпрацівник команди Тетяна Синюк побажала і гравцям, і собі, щоб їй не надто часто доводилося вибігати на поле у ході гри.

Свято завершилося яскравим концертом, який підготували працівники Будинку культури Оксана та Василь Попко, Надія Бубало та учасниці дитячого танцювального колективу "Арабески" під керівництвом хореографа Ольги Королькової.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики