Фермерів району привітали з професійним святом

15.06.2018

Щорічно 19 червня у день прийняття Закону України “Про фермерське господарство” українські фермери відзначають своє професійне свято – День фермера.  У Ківерцівському районі активно працює 18 фермерських господарств, які вирощують зернові та технічні культури, овочі та ягоди, сільськогосподарських тварин. Сьогодні, 15 червня 2018 року, керівники цих господарств зібралися у  районній державній адміністрації щоб відзначити своє професійне свято.

Фермерів привітали перший заступник голови райдержадміністрації  Юліан Таранчук, голова районної ради  Василь Хмілевський, начальник управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Ірина Куцик.

“День фермера – з’явилося на календарі Незалежної України не випадково. Адже сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія, а ,швидше, спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі. Розвиток фермерства і робота самих фермерів відіграють важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереження українського села”, - зазначив Юліан Таранчук вітаючи фермерів зі святом. Він побажав усім щедрих врожаїв,  миру, сімейного затишку та добра.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток сільського господарства та з нагоди Дня фермера Почесною грамотою Ківерцівської районної ради та Ківерцівської  районної державної адміністрації нагороджені:

- Гонтар Микола Сергійович – фізична особа – підприємець;

- Шкарлатюк Василь Леонідович – голова особистого селянського господарства;

-  Юнчик Олександр  Іванович – голова фермерського господарства “Нива”.

Подяка голів районної ради та районної державної адміністрації з нагоди Дня фермера оголошена Мосійчуку Сергію Олександровичу – голові фермерського господарства «Поляна М».

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики