Eфективний захист прав дитини-один з пріоритетів діяльності органів державної влади, - Валерій Ткачук

01.12.2017

30 листопада 2017 року відбулося 20 засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Валерія Ткачука. На засіданні розглянуто 15 питань. Зокрема, про визначення часу та зустрічей батьків з дітьми, про порушенні права дитини, про постановку на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, про можливість повернення дітей з Сенкевичівської ЗОШ-інтернату на виховання батькам, про позбавлення окремих батьків батьківських прав,  майнові – житлові питання.

- Як говорив український педагог  В. Сухомлинський - діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості. Прикро, що є діти в районі, батьки яких хворіють на алкоголізм. Тому ні книжки, ні казки, ні олівця, ні колискової хлопчики та дівчата не мають і ніколи не чули навіть доброго слова. Такі діти живуть в постійному стресі та страху, а їх батьки не дослухаються до порад фахівців та наданих їм рекомендацій, тому в кінцевому результаті ставиться питання про позбавлення їх батьківських прав, - розповідає начальник служби у справах дітей Наталія Скубій.

- За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини - один із пріоритетів  урядових ініціатив. Саме тому влада сьогодні докладає максимум   для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей, - зазначив голова райдержадміністрації Валерій Ткачук.

Служба у справах дітей