До відома суб’єктів підприємницької діяльності району

13.02.2017

Рада Асоціації «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмаршбуд» з пропозиціями підприємства ТОВ «ІЦТ Технополіс», яке входить до складу асоціації «Укрмаршбуд» пропонує комплексні технологічні рішення. Діапазон рішень – від проектування механічного виробництва або його технологічного аудиту до проекту обробки «під ключ» конкретної деталі.

За останні роки фахівцями компанії були реалізовані проекти та здійснені поставки високотехнологічного металообробного  обладнання, технічного оснащення та ріжучого інструменту на низці найбільших підприємств України: АТ «Мотор Січ», «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство», ПАТ «Ново-Краматорський Машинобудівний Завод», ДП «Фесто Виробництво» та інші.

Всі проектні рішення підприємства здійснюються із застосуванням сучасного високотехнічного обладнання та інструменту провідних європейських фірм-виробників (Німеччина, Італія, Австрія та Швейцарія).  які є гарантією якості, високого технічного рівня і надійного сервісу.

ТОВ «ІТЦ Технополіс» здійснює регулярні поставки обладнання, металорізального інструменту, технічного оснащення, а також контрольно-вимірювального інструменту і систем метрологічного контролю на сотні машинобудівних підприємств України від партнерів з Австрії, Німеччини, Італії, США.

Для комплексного вирішення питань організації технологічного процесу та поставки обладнання, зацікавлені у співпраці керівники підприємств району можуть звернутись для довідки за телефонами (+38044)536-16-32/33, (+38044)451-86-51.

Управління інвестицій, інфраструктури, та агропромислового розвитку