До відома голів ОСББ

05.04.2019

У зв’язку із набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України  №1176 від 27.12.2018 року громадянам, які звернулися за призначенням житлової субсидії з 1 січня 2019 року, житлова субсидія на оплату витрат на комунальні послуги, управління багатоквартирним будинком, в якому створено об’єднання, надається за рахунок коштів, передбачених Мінсоцполітики у державному бюджеті для виплати житлової субсидії у грошовій формі, шляхом перерахування коштів на рахунок для виплати житлових субсидій.

При цьому, АТ “Ощадбанк” веде у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік одержувачів житлової субсидії та коштів, які надходять на рахунок для виплати житлових субсидій, в розрізі кожного одержувача житлової субсидії.

Разом з тим, АТ “Ощадбанк” перераховує кошти безготівкової субсидії на рахунки комунальних підприємств на підставі договорів, що укладаються між АТ “Ощадбанк” (його установами) та управителями, об’єднаннями. У таких договорах визначається порядок інформаційного обміну між ними. 

Однак, значна кількість управителів багатоквартирних будинків та  об’єднань, не уклали угоди з  АТ «Ощадбанк», що унеможливлює громадянам, яким відповідно до законодавства призначено субсидію, скористатися допомогою, та породжує невдоволення і скарги серед населення, несплату та заборгованість за житлово-комунальні послуги.

Враховуючи зазначене вище, просимо провести підписання договорів між АТ «Ощадбанк» та управителями, об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку.

Відділ інвестицій, інфраструктури, та агропромислового розвитку