До уваги одержувачів дотацій державних субсидій

19.03.2019

Дотація за молодняк великої рогатої худоби надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку телят до тринадцятимісячного віку, які народилися у господарствах фізичних осіб, а також придбані шляхом переміщення від інших власників відповідно до п.9 Постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року №110.

Повідомляємо, у 2019 році продовжує діяти Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року зі змінами від 30.01.2019 № 110 згідно якої жителі району можуть одержати спеціальну бюджетну дотацію на безповоротній основі за утримання ідентифікованого та зареєстрованого молодняка великої рогатої худоби до 13 місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом переміщення від інших власників в сумі 2500 грн. Нагадуємо, що бюджетна дотація не враховується при нарахуванні субсидії.

Управління іцнвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації  проводить постійний моніторинг кількості поданих документів  на отримання  виплат  в розрізі сільських рад та надає необхідну допомогу та консультації в оформленні дотації за тел.:2-14 -76.

Відділ інвестицій, інфраструктури, та агропромислового розвитку