До уваги керівників агроформувань та переробних підприємств району!

07.08.2019

Інформуємо про те, що з 20 по 25 серпня 2019 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок.

Національний Сорочинський ярмарок – це найбільший в Україні ярмарково-виставковий захід. Його унікальність полягає у тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів. Проводиться традиційно один раз на рік в передостанній тиждень серпня, на ярмарковій площі в 16,2 га під відкритим небом і щорічно збирає від тисячі до півтори тисячі учасників, близько півмільйона гостей, тисячі творчих колективів та окремих виконавців. Його відвідують десятки іноземних делегацій, сотні журналістів, керівники держави.

Свої досягнення на Сорочинському ярмарку представляє кожен район Полтавщини і більшість регіонів країни. Серед товарів, якими торгують на ярмарку, продукти харчування та напої, одяг і взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, садово-городній інвентар та сільгосптехніка, добрива, будівельні матеріали, мед, посуд та багато іншого.

З питань участі у вищезазначеному заході просимо звертатися за контактними даними організаторів: тел. (0532) 50-82-11, (0532) 50-82-12, e-mail: sorochiny@ukr.net, sorochiny@gmail.com (умови участі та заявка додаються).

Детальну інформацію про захід можна отримати на веб - сайті: https://yarmarok.in.ua/

Відділ інвестицій, інфраструктури, та агропромислового розвитку