До уваги спадкоємців вкладників колишнього Ощадбанку СРСР!

12.12.2012

Як інформують у філії обласного управління АТ «Ощадбанк»,  спадкоємцям померлих вкладників колишнього Ощадбанку СРСР необхідно звернутися у відповідне відділення (за місцем відкриття рахунку померлого вкладника) для отримання компенсації за знецінені грошові заощадження. Нині із отриманих 11,8 млн грн, у залишку – майже 1 млн грн. Якщо у вищезазначений термін люди не звернуться, кошти, виділені області на ці цілі, повернуть у державний бюджет, у зв’язку із завершенням бюджетного року. Відтак, з 2013-го актуалізація даних буде здійснюватися повторно.

Повідомляємо, що для отримання коштів спадкоємцю потрібно мати такі документи: оригінал свідоцтва про смерть, оригінал паспорта та ідентифікаційного коду спадкоємця, а також ощадкнижку померлого вкладника.

Нагадаємо, що механізм виплати так званих коштів «на поховання» виписаний у Постанові Кабінету Міністрів України №346 від 23 квітня 2012 року, яка передбачає часткове відшкодування - по 500 грн - спадкоємцям Ощадбанку СРСР, чиї рідні померли з 2005-го по 2012-й рік.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю