До уваги працівників закладів ресторанного господарства, торгівлі, підприємств харчової промисловості, сфер побутового обслуговування населення та водопостачання

04.02.2013

Ківерцівський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Волинський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України»  (бувша Ківерцівська рай СЕС) проводить гігієнічне навчання працівників, які зайняті на роботах у закладах ресторанного господарства, торгівлі, підприємствах харчової промисловості, сфері побутового обслуговування населення та водопостачання.

Згідно Постанов  КМУ від  11.05.2006 року № 662  «Про затвердження переліку робіт і послуг  у сфері забезпечення санітарного  та епідемічного  благополуччя населення, які виконуються і надаються за плату» та  від 27.08. 2003року № 1351  «Про затвердження тарифів (прейскурантів) на роботи і послуги, що  виконуються і надаються за плату  установами  та закладами   державної  санітарно-епідеміологічної служби», визначені тарифи для проведення гігієнічного навчання  як для одного слухача, так і у разі групового навчання  при кількості слухачів не менше  ніж 5 осіб.

Вартість однієї години навчання 10 гривень 62 копійки.

Згідно ст. 21 ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» гігієнічне навчання є обов’язковим для працівників, які підлягають обов’язковим медичним оглядам.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю