Дітей прийомних сімей привітали з новорічно-різдвяними святами

03.01.2018

2 січня 2018 року заступник голови РДА Яна Церкевич та начальник служби у справах дітей Наталія Скубій, працівники Служби з нагоди новорічно-різдвяних свят привітали за домашньою адресою прийомних батьків дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та рідних дітей, які виховуються в прийомних сім’ях Калініченко та Кардаш, що проживають у Ромашківці.

 Із щирою українською гостинністю зустріли багатодітні родини заступника керівника районної виконавчої гілки влади та представників Служби у справах дітей, які оглянули ошатні будинки родин, де затишку додає  кожна дрібничка, де все пристосовано для комфорту дітей. 

-   Ми приємно вражені  відносинами між дітьми та дорослими, де з першого погляду видно, що в тут панує атмосфера взаєморозуміння, поваги та тепла. А батьки виховують своїх підопічних в кращих сімейних традиціях. Все у родинах зорієнтовано на те, щоб діти мали змогу знайти себе й своє місце у житті, вирости здоровими, гармонійно розвиненими, отримати освіту, навчитись жити у атмосфері родинної турботи та любові, - зазначила Яна Церкевич.

-  Дякуємо батькам  за душевну доброту, за сміливий вчинок прийняти на виховання дітей з нелегкою долею. Вітаємо  великі родини  з новорічно-різдвяними святами, бажаємо діткам та дорослим міцного здоров’я, взаєморозуміння та сімейного затишку. Щоб дитячі очі завжди випромінювали радість та щастя, а  батькам Бог дарував ще більше мудрості та терпіння у вихованні дітей, - говорить Наталія Скубій.

В невимушеній розмові з хлопчики та дівчата ділились своїми здобутками та проблемними питаннями.

Яна Церкевич та Наталія Скубій спілкуючись із дітьми, цікавилась їхніми успіхами у навчанні та особистому житті  і  вручили їм солодкі подарунки.

Служба у справах дітей