Дітей навчали правилам безпечної поведінки

18.01.2018

17 січня 2018 року працівник ювенальної превенції Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області майор поліції Пущинська Т.В. та начальник відділу служби у справах дітей Ківерцівської РДА Супоровський М.О. в ЗОШ І-ІІ ст. села Човниця провели виховну бесіду зі школярами. 

Під час зустрічі з учнями та педагогами фахівці в цікавій та доступній формі довели до дітвори основні правила безпеки, яких необхідно дотримуватися у повсякденному житті. Інформації на актуальні теми, а саме: "Безпечне поводження на водоймі в зимовий період", "Насильство в сім'ї", "Увага діти на дорозі", "Наслідки вживання алкоголю та тютюну", "Нові інтернет-ігри", "Недопущення вчинення правопорушень". з увагою слухали  учні та пообіцяли, що в них в школі завжди буде все гаразд. 

- На кожному етапі навчально-виховного процесу в учнів необхідно формувати знання і поняття про най- більш поширені небезпечні ситуації у житті та уміння і навички їх подолання. Служба у справах дітей постійно проводить інформаційні кампанії у школах району, - розповідає Микола Супоровський.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики