День захисника Вітчизни - свято поколінь

22.02.2013

В залі центру дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни.

В урочистостях взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Микола Вашкевич, заступник керівника виконавчого апарату районної ради-керуюча справами Ольга Ярощук, секретар міської ради Людмила Михайленко, голова організації ветеранів війни та праці Степан Дзвонко. Почесними запрошеними гостями були ветерани.

“Віддаючи данину героїчним подвигам українського воїнства,- наголосив Микола Вашкевич, - ми вклоняємося їх мужності та безмежній вірності своєму обов’язку. У нашій пам’яті зберігаються усі подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм”. Він привітав всіх чоловіків зі святом та побажав міцного здоров’я, щастя, добра, родинного миру і спокою.

Під час урочистостей керівництвом району було нагороджено Почесною грамотою районної ради і райдержадміністрації та цінним подарунком за активну участь в концертних програмах по пропаганді патріотичної пісні та з нагоди 10-ої річниці з дня заснування, колектив народного аматорського хору ветеранів війни та праці “Оберіг” Ківерцівського районного будинку культури ім. М.П.Ковальова.

На продовження свята аматори сцени районного будинку культури подарували присутнім святковий концерт.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю