День Конституції та День молоді відзначили ківерчани

01.07.2019

30 червня 2019 року у  міському парку відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди  Дня Конституції та Дня молоді.

Розпочалися заходи із благословення настоятелів релігійних громад міста.

Із державним святом та Днем молоді жителів та гостей міста привітали заступник голови районної державної адміністрації Яна Церкевич, голова районної ради Олександр Гурський, міський голова Володимир Жгутов та народний депутат України Ірина Констанкевич. Депутат вручила Почесну грамоту Верховної Ради народному артисту України Василю Чепелюку та Подяки народного депутата заступникам міського голови, а також відкрила оновлений спортивний майданчик для молоді у міському парку.

З нагоди Дня молоді представники влади району вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації Окапінському Ярославу Валентиновичу – майстру спорту України за високі досягнення у спорті, популяризацію здорового способу життя, активну громадянську позицію та о.Кшиштофу Павелу Орліцкі – настоятелю парафії Пресвятого Серця Ісуса та Санктуарію Божого Милосердя у м.Ківерці – за активну пропаганду християнських цінностей серед молоді, безкорисливе пастирське служіння, активну громадянську позицію. Почесні грамоти та подяки від голови міської об’єднаної територіальної громади отримали молоді, активні жителі міста.

Чудовий святковий концерт “Молодість і юність – наше майбутнє” для ківерчан підготували артисти районного будинку культури ім. М.П.Ковальова, вихованці Центру позашкільної освіти, талановита молодь краю. Для молоді організували низку спортивних заходів, ігор та розваг.  До проведення конкурсів та майстер-класів долучилися громадська організації “Станція добра”, молодіжна організація “КРОК”, центр позашкільної освіти, районна філія центру зайнятості, інші. Усі охочі мали змогу пройти безкоштовний експрес тест на  ВІЛ, гепатит С і В, сифіліс, який проводили представники Волинського обласного центру боротьби зі СНІДом.

На території міського парку функціонували інтерактивні алеї з тематичними фотозонами, діток запрошував цирк шапіто “Сезам”.

Щиро дякуємо за організацію свята Ківерцівській об'єднаній територіальній громаді та усім активним жителям міста, що долучилися до проведення заходів!

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики