День інформування населення

14.03.2013

Згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації Зіновія Колісника кожного другого четверга місяця у всіх громадах району, на великих підприємствах проводиться інформування населення.

Сьогодні в державі проводяться серйозні реформи, здійснюються зміни в цьому плані на рівні області та району, але населення часом має недостатньо інформації щодо цих процесів. Інформування населення проводитимуть працівники райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та відомств, зокрема, управлінь соціального захисту населення райдержадміністрації, Пенсійного фонду, центру зайнятості.

Сьогодні проведено день інформування з питання «Модернізація - це спільна справа всієї країни», за матеріалами підсумкової прес-конференції Президента України Віктора Януковича.

«Нам треба йти цим шляхом. Реформи не проводяться за рік, за два, за три - треба постійно рухатися вперед, шукати інновації. Прискорений розвиток економіки можливий тільки тоді, коли ми будемо прискорено розвивати країну, вкладати кошти», - наголосив Віктор Янукович. Глава держави наголосив, що довгий час проведення реформ гальмувалося через нестабільну політичну ситуацію у країні. «Ми багато часу втратили, майже 20 років ми не займалися реформами. Чому цього не робили? Тому що була складна політична ситуація. То не підтримував парламент, то уряд був «не такий», то незручно було, тому що вибори підходили - одні закінчилися, інші починалися. І всі ці «незручності» призвели до того, що ми опинилися в дуже-дуже складній ситуації», - сказав Президент. «Це були роки, які переконали нас у тому, що якщо ми нічого не будемо робити, ми не витримаємо конкуренції у світі», - наголосив Глава держави.

Модернізація, підкреслив Віктор Янукович, це спільна справа усієї країни. «Я радію від того, що ми рухаємося вперед. Працювати треба багато-багато. Я налаштований на таку працю. Важку, цілодобову. І я веду за собою тих людей, хто хоче йти цим шляхом», - сказав Президент.

Під час дня інформування у присутніх виникали різні питання, на частину були дані відповіді на місці.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю