Дайджест змін у системі охорони здоров’я: про медичну реформу

18.01.2018

Фахівці Міністерства охорони здоров’я України підготували національну медичну стіннівку — Дайджест змін у системі охорони здоров’я.

Перший випуск Дайджесту, вийшов у грудні 2017 року. Його присвячено основним засадам реформи. Є відповіді на запитання, які отримували на зустрічах із представниками медичної спільноти.

17 січня 2018 року  Міністерство охорони здоров’я випустило другий номер національної медичної стіннівки. Він присвячений плану впровадження медреформи. У Дайджесті окреслено ключові дати та основні етапи впровадження медичної реформи. Тут ви знайдете перелік важливих нормативних актів, які уже прийняті для імплементації реформи, а також список головних задач для медзакладів і місцевої влади на 2018 рік.

Окрім того, фахівці склали словник реформи у якому пояснюють терміни, які поки є новими для системи охорони здоров’я. Ще у новому номері стіннівки є інформація про програму “Доступні ліки” і відповіді на питання, які найчастіше озвучують.

Перший випуск можна завантажити за посиланням: http://moz.gov.ua/article/news/dajdzhest-zmin-u-sistemi-ohoroni-zdorov%E2%80%99ja-pro-reformu-dlja-fahivciv

Другий випуск: http://moz.gov.ua/article/news/nacionalna-medichna-stinnivka-moz-vipustiv-drugij-nomer-dajdzhestu

 

 

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики