Чотирнадцять земельних ділянок віддали в оренду за посередництвом аукціонів у серпні

15.09.2020

Протягом серпня у Волинській області відбулося десять земельних аукціонів з продажу прав оренди на ділянки державної власності сільськогосподарського призначення.

У ході конкурентних торгів чотирнадцять  наділів отримали орендарів, які щороку сплачуватимуть до бюджету 381 тис.грн орендної плати. Загальна площа цих ділянок 307,3 га. Розташовані у Горохівському, Ківерцівському,  Ковельському, Любомльському та Ратнівському  районах.

Стартова ціна оренди сягала 8% від нормативної грошової оцінки землі. Під час торгів конкурентна боротьбі піднімала її вартість, у деяких випадках – у кілька разів. Так, 19 серпня, в ході аукціону,  цифра продажу річної оренди зросла уп’ятеро  від початкової  - 51,4 тис.грн проти 9,1 тис.грн.

З початку року у Волинській області реалізовано з аукціонів право оренди на 83 земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення.  Бюджети щороку отримуватимуть  2 млн 54 тис.грн

Зверніть увагу, оголошення про аукціони (дата, місце, організатор, лоти, вартість) є на сайті Держгеокадастру. Там же – перелік земельних ділянок, які готуються до торгів.

Головне управління Держгеокадастру у Волинській області

_