Чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей провів голова РДА

06.12.2018

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей сьогодні, 6 грудня 2018 року, відбулося чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук.

На порядок денний було винесено 11 питань, серед яких: про позбавлення батьківських прав, про визначення місця проживання дитини, розгляд звернення дирекції ЗОШ с. Омельне щодо поведінки учня, про надання дозволів на дарування та інші житлові питання,  затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно чинного законодавства, документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.
Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики