Будівництво та реконструкція соціально-значимих об’єктів – пріоритетний напрямок у роботі влади

02.09.2013

Пріоритетним напрямком роботи влади усіх рівнів є впровадження низки важливих соціальних ініціатив Глави держави Віктора Януковича, серед яких будівництво і реконструкція соціально-значимих об’єктів.

Питання виконання ремонтно-будівельних робіт соціально-значимих об’єктів та об’єктів дорожнього господарства на території району було основним  на нараді у першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Вашкевича.

Нарада пройшла за участю заступника голови райдержадміністрації Євгенія Зубенка, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі управління економіки райдержадміністрації Олени Маржановської, начальника відділу містобудування та архітектури Володимира Сулятицького.

Під час наради начальники структурних підрозділів райдержадміністрації інформували про хід виконання ремонтно-будівельних робіт на об’єктах, бюджетних установах району та аналізували проблемні моменти у їх реалізації.

На закінчення наради Микола Дмитрович дав ряд доручень щодо належного проведення ремонтно-будівельних робіт на соціально-значимих об’єктах району.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю