Борохівські школярі передали гуманітарний вантаж захисникам України

04.10.2018

Вихованці ЗОШ району з перших днів початку війни займаються волонтерською діяльністю. Спільними зусиллями відправлено не одну тонну гуманітарної допомоги військивим в зону ООС. До збору допомоги долучаються педагоги та батьки. З передової воїни та волонтери присилають фото, аби діти, батьки та вчителі переконалися, що вони отримали гуманітарний вантаж.

Цього разу допомогу зібрали у ЗОШ І-ІІ ст. с. Борохів. Школярі разом із вчителями та батьками передали на схід країни продукти, засоби гігієни, і зроблені дітками власноруч подаруночки – їх військові цінують найбільше. зібрану допомогу волонтери відвезли в зону бойових дій.

"«Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» – ці та інші лозунги чуємо щодня на роботі, на вулиці, у соцмережах. Люди збирають кошти, відправляють ліки, речі й листи в зону ООС, з радістю зустрічають своїх героїв, котрі повертаються зі Сходу. Неодноразово учні та вчителі ЗОШ І-ІІ ст.с. Борохів відгукувались на прохання волонтерів і готували передачі для воїнів АТО.

Цього навчального року педагоги школи зібрали продукти харчування, а учні 7-9 класів напекли печива і передали представникам волонтерського центру " Серце патріота", які і доставлять нашим захисникам. Дякую всім небайдужим." - повідомляє педагог Світлана Власюк.

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики