Борис Клімчук: За останні три роки на Волині зведено, відбудовано, реконструйовано шкіл і дитсадків більше, ніж у попереднє десятиліття

02.09.2013

За останні три роки на Волині зведено, відбудовано, реконструйовано шкіл і дитсадків більше, ніж у попереднє десятиліття, - констатував  голова облдержадміністрації Борис Клімчук сьогодні на оперативній нараді, обговорюючи питання з розбудови освітньої інфраструктури.

«Як наголошує Президент України Віктор Янукович, якісна освіта – запорука успішності та реалізованості. Тому завдання обласної влади – відкривати та оновлювати  школи і дитсадки », - зазначив Борис Клімчук.

«Наше планування з розбудови освітньої сільської інфраструктури залежить від кількості дітей. Завдання Президента чітке – наблизити рівень сільської освіти до міської. Крім того, створити гідні умови для роботи вчителів. Наголошу, що якісна освіта в українському селі - це не утопія, а цілком реальна картина», - зазначив голова облдержадміністрації.

Голова облдержадміністрації розповів, що на сьогодні в регіоні будується низка шкіл. Для прикладу, на Камінь-Каширщині - у селах Оленине та Житнівка.. Щодо села Осівці, де фундамент під школу було закладено ще 29 років тому, цей населений пункт – невеликий за кількістю населення, а за 5 км від нього у м.Камінь-Каширський  функціонує ошатна школа, розрахована на 1176 місць. «Влада має намір збудувати в Осівцях навчально-виховний комплекс I-II ступенів з дитсадком, а дітей з дорослих класів організовано підвозити  на навчання у місто. Однак, статус освітнього закладу обов’язково обговорять з громадою села», - зазначив Борис Клімчук.

За дорученням голови облдержадміністрації група фахівців з управління освіти та науки, капітального будівництва облдержадміністрації сьогодні виїде у село для розгляду можливостей планування  та фінансування будівництва школи у наступних бюджетних періодах.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації