Борис Клімчук: Найкраща форма виховання для дитини – сім’я

08.01.2014

Сімейні форми виховання, які значно поширились в Україні, стали предметом обговорення під час засідання Ради регіонів, яке відбулося під головуванням Президента України Віктора Януковича 26 грудня 2013 року.

Голова облдержадміністрації Борис Клімчук в ході сьогоднішньої оперативної наради зацитував окремі пункти звіту Уповноваженого Президента з прав дитини  Юрія Павленка, в якому вчергове акцентується на необхідності перегляду державної політики з розвитку інтернатних установ.

У свою чергу, Борис Клімчук ще раз наголосив, що інтернати мають майбутнє виключно як заклади з глибоким спеціалізованим вивченням для обдарованих дітей.

З часом «сиротинців» у прямому значення цього слова в області майже не буде, оскільки Волинь охоче приймає сиріт на виховання в родини. Статистика дітей, які виховуються у волинських школах-інтернатах, теж підтверджує тезу про кардинальне скорочення кількості дітей, позбавлених батьківського піклування, тим більше – у молодшому шкільному віці.

Відтак, у Володимир-Волинському та Люблінецькому інтернатах у цьому навчальному році не будуть набирати дітей у перші класи.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації