Бліц-навчання роботодавців

11.08.2017

9 серпня в приміщені Ківерцівського районного центру зайнятості відбулося бліц-навчання роботодавців на тему "Питання контролю за додержанням законодавства про працю відповідно вимого постанови КМУ №295 від 26.04.2017 року".

Учасників семінару привітав Михайло Марчук - начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ківерцівського РЦЗ, який розповів присутнім про сервісні послуги державної служби зайнятості для роботодавців.

Головний державний інспектор Управління Держпраці у Волинській області - Марія Мосур детально роз'яснила зміни законодавства про працю та особливості здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю відповідно до Постанови КМУ №295 від 26.04.2017 року.

Віра Лучко – начальник відділу праці УСЗН Ківерцівської РДА розповіла присутнім про легалізацію найманих працівників, види відповідальності роботодавців за виявлених нелегальних працівників, про дотримання мінімальних соціальних гарантій найманих працівників.

Старший державний ревізор-інспектор Ківерцівського відділення Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області Олена Максимчук проінформувала присутніх про порядок подання звітності та коректність її заповнення.

У заході взяли участь 21 представник роботодавців району. Бліц-навчання проходило у довірливій атмосфері. Досить жваву дискусію викликало питання відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю. Учасники навчання активно задавали запитання представникам служб та отримували на них вичерпні відповіді. Кожен учасник отримав набір роздаткових матеріалів.

 

Начальник відділу

взаємодії з роботодавцями

Ківерцівського РЦЗ                                                М. Марчук

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики